piątek, 20 listopada 2015

KONKURS Z KOSOGŁOSEM

Witajcie!
Dzisiaj krótki, lecz bardzo ważny wpis. #TydzieńZIgrzyskamiŚMierci powoli zbliża się do końca, jednak wraz z organizatorkami mamy dla Was małą niespodziankę. Jest to wyjątkowy moment nie tylko dla nas, ponieważ możemy Was uszczęśliwić, ale także dla Was, bo możecie uszczęśliwić dodatkowo sami siebie. Podwójna radość jest wspaniała! A więc uwaga, trzymajcie się mocno... Mamy dla Was konkurs w którym dzięki wydawnictwu MEDIA RODZINA do wygrania jest Kosogłos, w specjalnej białej edycji! Wygrywa aż 9 osób, więc nie ma na co czekać!  CO ZROBIĆ ABY WYGRAĆ? 
OTO REGULAMIN! 

1. Chcemy Twoje zdjęcie! Ale nie takie zwyczajne! Zdjęcie musi być związane z Igrzyskami, a najlepiej z samym Kosogłosem, który jest do wygrania.*
2. Musisz posiadać adres korespondencyjny na terenie Polski.
3. Zdjęcie wysyłasz na maila ach-te-moje-blogi@wp.pl lub do Angie Rose (z kanału CRh+) na facebooku. 
4. W wiadomości zawrzyj informację z jakiego bloga/kanału wiesz o konkursie i tej całej Igrzyskowej akcji. Kogo czytałeś/czytałaś lub oglądałeś/oglądałaś zanim to wszystko się wydarzyło? A może jesteś zupełnie nowy/nowa?
5. Rozdanie trwa od 20.11.2015r. do 29.11.2015r. Wyniki powinny się pojawić w ciągu pięciu dni od zakończenia konkursu na stronie wydarzenia.

*Wysyłając zdjęcie do konkursu, zgadzasz się na publikowanie go na naszych stronach, bez możliwości odwołania się o tej decyzji. Wszelkie wulgarne treści będą ignorowane lub nawet zgłaszane.Współorganizatorki:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz