piątek, 22 listopada 2013

7. 1 dzień do rocznicy - Zapowiedzi i trailerów część ostatnia.

Witam kochani! jak już pewnie widzicie po tytule tej notki do Specjalnego odcinka promującego 50-Lecie serialu "Doctor Who" pozostał nam tylko jeden dzień. Polscy fani będą mogli obejrzeć specjalny odcinek o godzinie 20:50 na kanale BBC Entertainment.

Wczoraj BBC wyemitowało film o początkach Doctora "An Adventure in Space and Time". Scenariusz napisał fantastyczny Mark Gatiss. Osobiście czekam aż film pojawi się w internecie i DVD, ponieważ dla każdego fana serialu jest to pozycja obowiązkowa! (Tutaj możecie zobaczyć fantastyczny materiał zza kulis.)


Nie wiem jak was, ale mnie sam trailer powoduje ciarki na plecach. 


Także Google zrobiło wszystkim fanom niespodziankę. W dniu dzisiejszym nagłówek znanej i lubianej wyszukiwarki zamienił się w grę. Każdy może wcielić się w Doctora i pomóc mu odnaleźć brakujące literki loga, które zostały rozrzucone po różnych miejscach.


Jak już pisałam, do premiery odcinka pozostał nam jeden dzień. BBC nie próżnuje i z dnia na dzień zachwyca nas kolejnymi zapowiedziami. 
Wszyscy chcą świętować!


Gwiazdy serialu także ślą swoje życzenia.


Pozostaje nam już tylko cierpliwie czekać. Kupić paluszki rybne z budyniem i mnóstwo bananów, zabarykadować się w pokoju i w pełni rozkoszować się rocznicą ukochanego serialu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz